Bridge – JÓTÉKONYSÁGI GARDRÓBVÁSÁR

• 2023.05.19.

Olyan eseményt álmodtunk, ahol a nőiességet és a fenntartható divatot ünnepelve tudjuk támogatni a rászoruló, hajléktalan Nőket.
Azokat a hölgyeket akikben ugyanolyan vágy él, hogy tartással és méltósággal meg tudják mutatni a világnak, Ők is Nők.
Nagyon köszönjük Nektek, akik eljöttetek a K11 Művészeti és Kulturális Központ Showroomjában StyleMentor / Rita Somoskői és a Mentés Másként Alapítvány által megrendezett Bridge Jótékonysági gardróbvásárra!
Végtelenül hálásak vagyunk, hogy vásároltatok és ezzel támogattátok az Alapítvány munkáját.
Reméljük, igazi kincseket találtatok magatoknak a nagy gonddal összeválogatott, minőségi darabok között!
138 ruhadarab és kiegészítő talált új otthonra nálatok és hatalmas öröm, hogy közel 500.000 forint gyűlt össze, amiből hajléktalan nők megszépülését tudjuk támogatni.

A Golgota Nappali Melegedő és a Csak Egyet munkatársa és a  7 kliense, valamint 5 civillel egy biciklikölcsönzőből bérelt kerékpárokkal eltekert Szentendrére, majd kis városnézés után visszatekertek Budapestre.

Felemelő volt megtapasztalnunk azt a hihetetlen támogatást, ahogy magyar tervezők és hírességek egy emberként álltak mögénk és juttatták el ruhaadományaikat, hogy önzetlenül segíthessenek.
Köszönjük Nektek:
Zsófia Mihályfi #PLIÉ
Zsuzsanna Csillag #Süel
Futureal
Inventino
Korn Anita
László Kriszta
Tollár Mónika
Horváth Lili
A csodálatos önkéntes csapatunk elszánt munkája mellett, rengeteg segítséget kaptunk Tőlük:
Zsófia Takács-Sánta /fotó
Kuube – Prémium Okosbútorok /nyomdai kivitelezés
Kolya Dániel Photography /art fotó kiállítás
Piaf Paris, Hegyi Benjámin Gábor /berendezések
Szabó Zita /grafikai tervezés
Zsolnai Ákos – érzékenyítő videó
Nagy Krisztián – animáció
Christian Deák – videó, fotó

Változtasson meg még ma egy életet!

Nem kell sok ahhoz, hogy segítsünk másokon! Nyitottság és a tetteink életet menthetnek.